Tagasiside


Lehekülje täiuslikumaks vaatamiseks uuendage browserit (vähemalt IE 9) või valige teine lehitseja!
Nädalapilt
Küsitlus


KontsertMuu
Muusikasuvi Antoniuse õues 2017

Aeg: 2017-06-22T20:00:00+03:0022.06.2017, 20:00 - 31.08.2017 20:00
Koht:
Korraldaja: Kontsert3
Kontaktisik: Piletikeskus
Telefon: 737 7537
Lingid:
E-post: piret.villmann@concert.ee
Pilet: 15.- - 17.-

Muusikasuvi Antoniuse õues 2017
Sumedate suveõhtute muusika
22. juuni – 31. august neljapäeviti kell 20
Muusikasuve kuues hooaeg pakub suvist meelelahutust Antoniuse õues, kus saab neljapäeviti nautida heatasemelisi kontserte igale maitsele.


22. juuni Muusikasuve avakontsert! Sandra ja Jalmar Vabarna
Sandra ja Jalmar on muusikud, kes on ammutanud teadmisi õppides nii Eestis kui Rootsis. Hetkel tegutsevad nad koos ansamblis Trad.Attack!, kelle masterplaan on mängida igas maailma riigis.
Seega reisivad muusikud väga tihti. Pärimusmuusikast on läbi imbunud mõlemad ning see on inspireerinud neid ka omi lugusid kirjutama. Kontserdil kuulebki lugusid, mis neid oma muusikuteel ja eluteel kõnetanud on.
Jalmar Vabarna (laul, kitarrid)
Sandra Vabarna (laul, eesti rahvapillid)

29. juuni Elina Born & Stig Rästa
Lisaks duo kõige kuulsamale loole “Goodbye to Yesterday” saab kontserdil kuulda nii Elina hittsingleid kui ka Stigi lugude paremikku. Kava sisaldab ka mitmeid covereid nii Eestist kui välismaalt.
On päris kindel, et igaüks leiab enda jaoks siit midagi!

06. juuli Ansambel Go Away Bird
Eelmisel aastal Eesti Laulu finaali pääsenud ansambel „Go Away Bird” on tõenäaoliselt Eesti kõige rahvusvahelisem trio. Sinijuukseline multitasker Hanna Parman on Tallinna tüdruk, lugude autor Stanislav Bulganin tuleb Moskvast ja klahvpillimees Dirk Lloyd on pärit Oregoni osariigist USAst.
Laval ühineb kolmikuga muusik ja helimees Veljo Tornist kitarril ja albumi salvestusel kaasa teinud Ans. Anduri pealik Madis Aesma bassil. Rip-rock'i, post-pungi, dream pop'i ja 90ndate indie kokteil väikese western-touch'iga on see, millega GAB'i kõla enam-vähem defineerida annab. 
Ansambli debüütalbum kannab nime „Sleep on it”.

13. juuli Jaagup Kreem & Taavi Langi
Jaagup Kreem on elav legend, kes kirjutanud lugematul hulgal hitte, ettekandele tulevad Terminaatori parimad palad.

20. juuli Rolf Roosalu & bänd
Rolfi võrratut lauluoskust ja erakordset suurt hääleulatust teavad juba kõik muusikasõbrad. Kutsume teid taas sellest osa saama. Kontserdil kõlavad Rolfi enda lood, tuntud hitid laiast maailmast ja muidugi ka näosaate menukamad esitused.

27. juuli Maapealne paradiis. Lenna Kuurmaa, Piret Krumm, Liina Vahtrik & bänd
koosseisus Jonas Kaarnamets (kitarr), Tõnis Kivisild (bass), Madis Muul (klahvpillid) ja Hans Kurvits (trummid)
"Maapealne paradiis on rock’n’roll…” - nii laulsid Genialistid aastal 2000.
17 aastat hiljem on see lugu taas kuum, seekord on aga esitajateks Lenna Kuurma, Piret Krumm ja Liina Vahtrik, kes toovad teieni  palju teisigi laule eesti popi- ja rokiklassikast.
Südasuvise Eestimaa lavadel kõlab muusikat Fixist Terminaatorini ning Marju Kuudist Orelipoisini.
Kõik kolm solisti kütsid kuumaks saate „Su nägu kõlab tuttavalt“ kaks aastat tagasi, nüüd on nad uuesti laval eesti hittidega läbi aegade.


03. aug Coffe For One. Liisi Koikson & bänd koosseisus Marek Talts (kitarr), Raun Juurikas (klahvpillid), Martti Laas (bass) ja Tiit Kevad ( trummid).
Kontserdil tuleb esitlusele muusika Liisi uuelt albumilt „Coffee For One“. Inspiratsiooni selleks sai ta mõned aastad tagasi Londonis õppides, mil sai tunda suurlinna elu häid ja halbu külgi. Muusika on mõjutatud erinevatest stiilidest, mis Londonis kõrva jäid.

10. aug Jazz 'n' Samba - Brasiilia muusikat, d˛ässi ja sambat toovad teieni Susanna Aleksandra, Mart Soo ja Marti Tärn.
Kavas nii portugali keelseid palasid kui ka kauneid Heldur Karmo tõlkeid bossa novadele!  Susanna Aleksandra on Eesti noorema põlve väga andekas ja suure tulevikuga d˛ässlaulja, kes õpib hetkel Helsingis mainekas Sibeliuse Akadeemias. Ta on esinenud nii Eestis, Soomes, Venemaal, Prantsusmaal, Itaalias, Ameerikas jm. 2016. aastal võttis ta osa suurprojektist "Muinaslugu sinilinnust", mille raames loodi uued versioonid tuntud eesti estraadipaladest.

17. aug Kalle Sepp & ansambel Locomotiiv koosseisus Mikk Tammepõld, Priit Jääger, Viljar Norman ja Ken Koemets
Kalle Sepp on laulja ja näitleja, kellel on kogemus nii muusikali kui ka rock'n'rolli lavadel. Tema uue bändi Locomotiiv muusikas võib leida nii funk-, rock- ja popmuusika kõlavärve. Enamus laulude autoriks on Mikk Tammepõld, aga esitusele tulevad ka mitmed tuntud palad Eesti levimuusikapärandist.

24. aug Tanel Padar ja Tomi Rahula. Parem veelgi
Akustiline kontsert, kus esitusele tulevad nii The Sun’i poolt kuulsaks lauldud hitid kui ka täiesti uued lood.
Eelmise hooaja publiku lemmik!

31. aug. Muusikasuve lõpupidu! Ansambel Shanon
Shanon on mõnusat eestikeelset, meloodilist ja raadiosõbralikku pop/rock-muusikat mängiv kollektiiv.
Tänu esiksinglile „Üksinda“, mis ilmus 2008.a. suvel ja vallutas pea kõik raadiojaamade tipud, sai Shanon kiiresti üleriigilise tuntuse ning oli vaieldamatult kuumim uustulija. Bändi edu jätkub tänaseni, nad on pidevalt olnud muusikatabelites kõrgetel kohtadel.


Piletid 15-17 € müügil Piletilevis, Piletimaailmas ja tund enne algust kohapeal. Muusikasuve passid 80 € müügil Vanemuise kontserdimaja ja Tartu kaubamaja piletikeskuses. Info tel 527 4704.
Muudetud: 05.06.2017, 17:20
Vaatamisi: 2479


Ürituste kava

Aeg: Sündmus:
24.08.2017, 20:00 Tanel Padar ja Tomi Rahula. Parem veelgi. Muusikasuvi Antoniuse õues 2017
Antoniuse Õu
31.08.2017, 20:00 Muusikasuve lõpupidu! Ansambel Shanon. Muusikasuvi Antoniuse õues 2017
Antoniuse Õu
Tagasi
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31